Beyaz Kalem Yayınları 2015 Eğitim Bilimleri Deneme Tadında Çözümlü Modüler Soru Bankası Seti

beyaz-kalem-yayinlari-2015-kpss-egitim-bilimleri-deneme-tadinda-moduler-soru-bankasi-J2E1-o

Sevgili öğretmen adayları KPSS her yıl yapılan ve bu sınava girenlerin yaşamlarında önemli rol oynayan bir sınavdır. Adayların eksikliklerini giderilmesi, sınav formatına uygun ve özgün kaynaklar yardımı ile mümkündür.

Bu kitap, konu anlatımlı kitabının tamamlayıcısı, pekiştiricisi olarak hazırlanmıştır.

Eğitim Bilimleri alanında yer alan bu kitap,  Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Rehberlik ve Özel Eğitim, Program Geliştirme, Sınıf Yönetimi, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, Öğretim Yöntem ve Teknolojileri ile Ölçme ve Değerlendirme olmak üzere 6 kitaptan oluşmaktadır.

Ayrıca kitap da yer alan soru tipleri sınavda çıkabilecek soru tipinde hazırlanmış olup bu da siz adayların sınavda çıkabilecek soru tiplerini önceden görmenizi sağlayacaktır.

Sorular, özgünlük kriteri ön planda tutularak daha önceki yıllarda KPSS de çıkmış soruların mantığına uygun bir şekilde uzman bir kadro tarafından hazırlanmıştır.

Testlerde yer alan soru sayısının belirlenmesinde, gerçek KPSS sınavında ilgili branşın soru sayısı ve dağılımı dikkate alınmıştır. Böylece  bu kitap da yer alan testler aynı  zamanda birer KPSS deneme sınavı formatındadır.

Bizler de Avantaj Kitap ailesi olarak sizler için modüler set içerisindeki kitapları tek tek inceledik…Hadi şimdi kitaplara beraber göz atalım…

 

PROGRAM GELİŞTİRME SINIF YÖNETİMİ ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIM KİTABI

Kitap da program geliştirme bölümüne ait deneme tadında 115 test, sınıf yönetimine ait 20 deneme tadında test, öğretim teknolojileri ve materyal tasarım bölümünde deneme tadında 20 test bulunmaktadır. Her bir test 4 sorudan oluşmaktadır. Kitap da toplam 620 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 237 dir.

ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ KİTABI

Kitap da deneme tadında 56 test bulunmaktadır. Her bir test 16 sorudan oluşmaktadır. Kitap da toplam 896 soru bulunmaktadır. Kitabın sayfa sayısı 253 dür.

GELİŞİM PSİKOLOJİSİ KİTABI

Kitap da deneme tadında 42 test bulunmaktadır. Her bir test 12 sorudan oluşmaktadır. Kitap da toplam  504 soru bulunmaktadır. Kitabın sayfa sayısı  168 dir.

ÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ KİTABI

Kitap da deneme tadında 80 test bulunmaktadır. Her bir test 16 sorudan oluşmaktadır. Kitap da toplam  1280 soru bulunmaktadır. Kitabın sayfa sayısı  254 dür

REHBERLİK VE ÖZEL EĞİTİM

Kitap da deneme tadında 92 test bulunmaktadır. Her bir test 12 sorudan oluşmaktadır. Kitap da toplam 1104 soru bulunmaktadır. Kitabın sayfa sayısı 192 dir.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KİTABI

Kitap da deneme tadında 217 test bulunmaktadır. Her bir test 12 sorudan oluşmaktadır. Kitap da toplam 2604 soru bulunmaktadır. Kitabın sayfa sayısı 189 dur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>