Eti Maden İşletmeleri Sürekli İşçi Alımı

blog-avantaj-kitap-eti-maden-isci-alimi

 

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı

12 ocak 2015 günü Eti maden İşletmeleri  Genel Müdürlüğü ‘nden yapılan duyuruya göre; Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü  Bor İşletme Müdürlüğü’ne  20 daimi işçinin açıktan alınacağını bildirmiştir.

 

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne(Emet/Kütahya) 20 daimi işçi açıktan alınması, Başbakanlık  Hazine müsteşarlığının 02.05.2014 tarih ve 14227 sayılı yazısı  çerçevesinde, Devlet personel başkanlığının  21.11.2014 tarih ve 6420 sayılı  yazısı ile uygun görülmüştür.

Aşağıdaki tabloda belirtilen toplam 20 daimi işçinin, kamu Kurum ve kuruluşlarına  İşçi alınmasında uygulanacak  Usul ve Esaslar hakkında  yönetmelik  hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya  Çalışma  ve İş Kurumu  İl müdürlüğüne 05.01.2015 tarih ve 21 sayılı yazımız ile iş gücü talebine  bulunmuş  olup söz konusu  talebimizin yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 20 daimi işçi alımı için aranan şartlar , Türkiye İş Kurumu  Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından , www.iskur.gov.tr. Adresinden yayımlanacak olup başvuruda bulunmak isteyen adaylar ın ilanı takip ederek başvuru şartlarını bilmeleri gerekmektedir.

ÜNVANI ÖĞRENİM DURUMU BRANŞI ADEDİ
PROSES İŞÇİSİ Meslek Yüksek Okulu Kimya 1
PROSES İŞÇİSİ Meslek Yüksek Okulu Endüstriyel  Otomasyon 3
PROSES İŞÇİSİ Meslek Yüksek Okulu EndüstriyelElektronik 2
PROSES İŞÇİSİ Meslek Yüksek Okulu Harita ve Kadastro 1
PROSES İŞÇİSİ Meslek Yüksek Okulu Elektronik 1
PROSES İŞÇİSİ Meslek Yüksek Okulu Kimya 6
PROSES İŞÇİSİ Meslek Yüksek Okulu Metal İşleri 6

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>