Pegem Akademi Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankası 2015 Modüler Set

683051

Merhaba avantajkitap.com takipçileri, sizler için sınav kitaplarını inceleyip ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz. Bugün tanıttığımız  kitap Pegem Akademi Genel Yetenek Genel Kültür 2015 Soru Bankası Modüler Set. Türkçe , Matematik, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık olmak üzere 5 kitaptan oluşmaktadır.  Kitaptaki toplam soru sayısı 6367 dir.Pegem Akademi komisyon tarafından hazırlanan bu kitap Genel Yetenek Genel Kültür alanında oldukça iddalı. Set de dikkat çeken önemli noktalardan biri de kitap içinde yer alan soruların çözümlü olması. Bu sayede yanlış y ada eksik noktalarınızı  kolayca  tespit edebilirsiniz.

Türkçe Kitabı:

50 adet testten oluşmaktadır ve her test yaklaşık 20 sorudan oluşmaktadır. Kitapta ki toplam soru sayısı 1000 dir. Kitabın sayfa sayısı 273 dür. Kitabın yazarı komisyondur.

Vatandaşlık Kitabı:

80 adet testten oluşmaktadır ve her test yaklaşık  15 sorudan oluşmaktadır. Kitapta ki toplam soru sayısı 1.200 dür. Ayrıca 15 sordan oluşan 5 deneme sınavı mevcuttur. Kitabın sayfa sayısı 303 dür. Kitabın yazarı komisyondur.

Matematik:

109 adet testten oluşan kitapta her test yaklaşık 18 sorudan oluşmuştur. Kitaptaki toplam soru sayısı 1962 dir. Kitabın sayfa sayısı 454 dür. Kerem KÖKER tarafından hazırlanmıştır.

Tarih:

80 adet testten oluşan kitapta her test yaklaşık 15 sorudan oluşmuştur . Kitaptaki toplam soru sayısı 1.200 dür. Kitabın sayfa sayısı  322 dir. Serkan AKSOY tarafından hazırlanmıştır.

Coğrafya:

44 testten oluşan kitapta her test yaklaşık 15 sorudan oluşmuştur. Kitaptaki toplam soru sayısı 660 dır. Ayrıca 18 sorudan oluşan 15 adet de deneme sınavı vardır. Komisyon tarafından hazırlanan kitabın sayfa sayısı 255 dir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>