Uzman Kariyer Yayınları 2015 Eğitim Bilimleri Modüler Soru Bankası

755_K2015 KPSS Uzman Kariyer Eğitim Bilimleri Modüler Soru Bankası  kitabı, siz değerli öğretmen adaylarımız için Uzman Kariyer Yayın Kurulu tarafından özenle hazırlanmıştır.

Soru bankalarının adaylarının başarısında ki etkisi tartışılmazdır. Önemli olan çözülen soruların sayısından çok, çözülen soruların niteliği, sıralanışı, kapsama uygunluğu gibi kriterleri ne kadar karşıladıysa orantılı olarak faydalıdır. İşte bu kitap hem içerisinde bulunan soruların niteliği  ve sınavın yenilenen kapsamına uygunluğu hem de bu soruların öğrenme sürecini kolaylaştırıcı bir sistemle sıralanmış olması bakımından, diğer tüm soru bankalarından farklı bir yerdedir. Kolay, orta ve zor sorular olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.

Kitabın ilk bölümünde, ‘başlangıç testleri’nde  her konunun yalnızca temel özelliklerinin bilinmesi ile çözülebilecek nitelikte sorular olup, cevaplı olarak verilmiştir. Bu bölüm, adayların konu özelliklerindeki eksiklerini görmelerini sağlamak amacı ile hazırlanmıştır.

İkinci bölümünü oluşturan ‘düzey geliştirme testleri’ nde , nitelikli sorular ve açıklamalı çözümleri verilmiştir.

Üçüncü bölümde ‘ileri düzey testler’ kısmında konu testleri olarak değil karma test olarak hazırlanmıştır. Bu sayede adaylar sınavda karşılarına çıkabilecek en zor soruya bile hazırlamış olacaktır.

2015 Uzman Kariyer Eğitim Bilimleri Soru Bankası Modüler Set kitabı, Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, Ölçme ve Değerlendirme, Sınıf Yönetimi, Program Geliştirme, Rehberlik olmak üzere 8 adet kitaptan oluşmaktadır. Kitap ta bulunan toplam soru sayısı 3.142 dir.

 

Ürünü Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz…

 

Program Geliştirme Kitabı;
Kitap da toplam 418 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 124 dir.

 

Sınıf Yönetimi Kitabı;
Kitap da toplam 298 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 90 dır.

 

Ölçme ve Değerlendirme Kitabı;
Kitap da toplam 366 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 107 dir.

 

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Kitabı;
Kitap da toplam 258 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 91 dir.

 

Öğrenme Psikolojisi Kitabı;
Kitap da toplam 525 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 143 dür.


Gelişim Psikolojisi Kitabı;
Kitap da toplam 575 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 160 dır.

 

Öğretim Yöntem ve Teknikleri Kitabı;
Kitap da toplam 301 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 123 dür.

 

Rehberlik Kitabı;
Kitap da toplam 461 soru bulunmaktadır. Sayfa sayısı 136 dır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>