YGS Sınav Başvurularında Bugün Son Gün

182988_ygs

2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi’ne (ÖSYS) başvurular bugün sona erecek.
Katılımlarının bu yılda çok yüksek olduğu YGS sınavı için başvurular 05.01.2015 tarihinde başlamıştı. İnternet üzerinden başvuracak adaylar bugün 23:59 a kadar başvurularını yapabilecekler.
Başvuru merkezlerinden başvuru yapmak isteyen adaylar ise bugün mesai saati bitimine kadar başvurularını tamamlayabileceklerdir.
ÖSYM bu yıl YGS Başvuruları ile önemli değişikliğe gitmiş ve adayların mağdur olmasının önüne geçmek istemişti. Bu değişikliği blog sayfamızda bknzhttp://blog.avantajkitap.com/universite-sinav-basvurularinda-onemli-degisiklik/ sizler için paylaşmıştık.
Başvuru işlemini yapan ve sınav ücretini yatırarak başvurusunu tamamlayan adayların, başvuru süresi içinde, ÖSYM nin internet sayfasında bulunan Aday İşlemleri Sistemi’nden başvurularını kontrol edebileceklerdir.
BAŞVURU SÜRESİ UZATILMAYACAK
15 Mart 2015 tarihinde yapılacak YGS sınavı için başvuru tarihlerinin uzatılmayacağını açıklayan ÖSYM adayları bu konuda uyardı. Başvuru sonuçlarına göre diğer hazırlık çalışmalarının hemen başlaması zorunlu olduğu için başvuru tarihlerinin uzatılmayacağı konusunda ÖSYM net bir bilgi verdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>